Jazz Linux

Jazz Linux to dystrybucja linuksa tworzona jako kontynuacja projektu Aurox Linux prowadzona przez społeczność użytkowników. Projekt Jazz Linux jest projektem samodzielnym i nie stanowi części innych organizacji.
Użytkownicy Jazz Linux jako grupa stanowią społeczność użytkowników i dystrybutorów wolnego oprogramowania. Typowymi użytkownikami Jazz Linux są organizacje oraz osoby indywidualne, które nie wymagają silnego wsparcia technicznego do realizacji swoich zadań.
Jazz Linux jest tworzony przez małą ale rozwijającą się grupę programistów. Trzon zespołu stanowi społeczność doświadczonych administratorów systemów i sieci komputerowych, zaawansowani użytkownicy i menadżerowie informatyki.
Wsparcie dla użytkowników Jazz Linux zapewnia aktywna i stale rosnąca społeczność działająca za pośrednictwem, IRC oraz tworząca dokumenty FAQ i HOWTO. Komercyjne wsparcie zapewniają niezależni dostawcy.

Przydatne linki

Wiki Jazz Linux

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 License.